PASĀKUMI
4 elementi

Kempinga mājiņas -
Jūs gaida vienkārši un mājīgi
1- līdz 5-vietīgi numuriņi
vairāk >>

Treileru vietas - līdz 100 m2 liela teritorija treilera novietošanai!
vairāk >>

Nemo kempinga bufete
"4elementi"
(Darba laiks 08:00 - 24:00)
vairāk >>


Pasākumi


PIRMAIS SIEVIEŠU RALLIJS JŪRMALA KEMPINGĀ „NEMO”.


23.augustā, Jūrmalā, kempingā „Nemo” norisinājās viens no šīs vasaras aizraujošākajiem pasākumiem – „Sieviešu rallijs Jūrmala 2014”, kas kopā pulcēja vairāk nekā 600 Latvijas atraktīvākās un azartiskākās dāmas.


Pasākuma programma nudien bija  krāšņa un ikvienai dalībniecei atradās kaut kas sirdij tīkams. Ne tikai asas izjūtas un piedzīvojuma gars brauciena laikā, bet pēc trases veikšanas dāmas sagaidīja dažādās atrakcijas kempingā „Nemo” – brīvdabas SPA, radošās darbnīcas, tirdziņš, muzikāli priekšnesumi uz skatuves un daudz kas cits. Organizatori bija parūpējušies, lai būtu arī bērnu pieskates centrs vajadzības gadījumā. Šajā rallijā startēja arī kempinga „Nemo” komanda un labdarības organizācija „Lauvu klubs Jūrmala” komanda, kuru atbalstīja un noorganizēt kempinga „Nemo” administrācija.
Ar grandiozu šovu, grupas „Musiqq” koncertu un apbalvošanas ceremoniju Kempingā „Nemo” noslēdzās pirmais rallijs daiļā dzimuma pārstāvēm Jūrmalā „Sieviešu rallijs Jūrmala 2014”, kurā Latvijas sievietes mēģināja labot līdzšinējo Indijā uzstādīto Ginesa pasaules rekordu – visvairāk sievietes dalībnieces motoru sporta pasākumā. Pasākumā piedalījās 327 ekipāžas jeb vairāk nekā 600 sievietes, tādēļ sasniegt izvirzīto mērķi tomēr neizdevās.
Kempings „Nemo” bija priecīgs uzņemt visas „Sieviešu rallija Jūrmala 2014” dalībnieces un atbalstītājus savā kempingā un  būtu arī turpmāk gatavi atbalstīt, lai ar šāda veida pasākumiem veicinātu pilsētas iedzīvotāju interesi un iesaistīšanos tajos,  domājam ka šādu  autoralliju  varētu iekļaut par tradīciju, rīkojot Jūrmalā un kempinga „Nemo” teritorijas parkā.
Kempinga  „Nemo” vadība vēlētos uzslavēt Jūrmalas pilsētas domi par pilsētā rīkotiem svētkiem, kā sieviešu auto rallijs ar orientēšanos un citām atraktīvām pilsētas izzināšanas iespējām, kur bija iespēja piedalīties arī līdzbraucēju ģimenes pārstāvjiem vai draugiem. Pēc pasākuma katrs varēja atrast dažādas atpūtas un izklaides iespējas plašajā kempinga „Nemo” parkā, kuras bija sarūpējuši organizatori un daudzie atbalstītāji.
Kempings Nemo labprāt gaidīs piedāvājumus, kādos pasākumos varētu atbalstīt pilsētu arī turpmāk.
Esam priecīgi, ka pilsētas vadība iesaistās aktīvi rīkojot pilsētā dažāda veidu aktivitātes un pasākumus.

Kempinga „Nemo” administrācija.

Latvijas Kempingu asociācija Jūrmalas pilsēta Līvu Akvaparks Ķemeru Nacionālais parks